ПОСЛУГИЦІНИТЕРМІНИ
Зміна статуту компанії1.500 грн.1-3 дні
Послуги нотаріуса і державного реєстратораВід +1.950 грн.

Зміна статуту ТОВ. Що це за послуга?

По-перше, варто згадати, що зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю досить просто, особливо після реформи 2014 року. Інформація про фірму відразу ж вноситься в базу даних Міністерства Юстиції під назвою Єдиний Державний Реєстр Підприємств і Організацій України. А ось реєстрація змін до статуту ТОВ проходить трохи складніше. Тут потрібні особливі знання і можливості, щоб закінчити процедуру максимально швидко. Через це згаданий сервіс останнім часом став набирати попит. Бізнесмени роблять велику помилку, коли починають самостійно або за допомогою штатного співробітника проводити зміни в ЄДР. Звісно, у будь-якої людини, навіть без вищої, профільної освіти все вийде і вдасться заощадити гарну суму грошей. Але час, за який людина могла укласти вигідні угоди та підвищити свій прибуток буде втрачено. Суть даної послуги полягає в тому, щоб переоформити звід правил на підприємстві. Наприклад, при купівлі/продажу бізнесу або зміну назви.

Часто ставиться питання: “Зміна статуту ТОВ з єдиним засновником, де одна людина на всіх посадах теж повинна оформлятися у нотаріуса і реєстратора”? Тут мається на увазі, те, що згаданий звід правил це простіше кажучи договір між декількома засновниками та в ньому описана методологія введення, виведення інвестицій. Відповідь дуже проста: “Так, в обов’язковому порядку і без винятків”!

Які необхідні документи для перереєстрації статуту?

Цей процес трудомісткий і під нього потрібно зібрати свій пакет, правильно заповнити бланки, форма яких щомісяця змінюється за рішенням уряду.

Перелік паперів, які подаються для оформлення:

 • Оригінали паспортів та ідентифікаційних кодів всіх власників фірми;
 • Рішення (протокол) зборів складу учасників;
 • Сам статут у новій редакції, у двох примірниках (не стосується модельного);
 • Вірно заповнена в друкованому вигляді реєстраційна картка.

Важливо! Зміна основного розпорядку компанії без нотаріуса неможлива! Зазначені папери повинні бути завірені нотаріальним підписом і печаткою. Якщо паспорта власників у вигляді ID карти, то достатньо звичайної копії.

Як проходить процедура зміни статуту ТОВ?

Навіть найпростіша справа супроводжується непередбачуваними ускладненнями, а тут юристи стикаються з тим, що законодавство нашої країни постійно переписується на догоду Європейським реформам. Природно, це призводить до деяких незручностей, тому, що нові норми кожен трактує по-своєму. Але є й нюанси в самій процедурі.

Як вноситься інформація про новий статут в ЄДР:

 1. Готується документ в друкованому вигляді (два примірники), засвідчується у нотаріуса, після чого інформація вноситься в державну базу даних;
 2. Для оформлення модельного потрібно підготувати окреме рішення і провести по тому ж порядку.

Важливо розуміти, за витратами, що перший варіант, що другий виходить однаково. Якщо Ви вибрали друкований статут, то рекомендується не прописувати в ньому дані, які в майбутньому можуть зміниться, наприклад, ім’я директора, юридична адреса (місцезнаходження підприємства), види діяльності й так далі. В іншому випадки Ви будете витрачати додаткові ресурси на майбутні внесення змін до єдиного державного реєстру. І по термінах буде довше!

Чому реєстрацію статуту ТОВ варто довірити саме нам?

Компанія “СЕНАТ” працює в корпоративному праві з 2005 року. Співвідношення ціни, швидкості і якості надаваних юридичних послуг для бізнесменів постійно знаходиться на високому рівні.

Що отримує клієнт, працюючи через нас:

 • Внесення змін до ЄДР про юридичну особу в Києві, іншому регіоні України максимально швидко;
 • Нотаріальне посвідчення необхідних копій;
 • Переоформлення в податковому департаменті (ПДВ, єдиний податок);
 • Печатку з підвищеним ступенем захисту;
 • Нову виписку зі статистики, ліцензії, інші дозвільні сертифікати (при необхідності).

Вирішивши співпрацювати з нашою організацією Ви отримуєте досвідченого партнера, здатного розв’язувати будь-яке питання корпоративного характеру за прийнятною ціною. Для постійних клієнтів юридична компанія “СЕНАТ” розробила спеціальну систему знижок. Але і для тих, хто працює з нами вперше ціна може бути зі знижкою.

×

×