ПОСЛУГИЦІНИТЕРМІНИ
Тимчасова прописка в Києві для іноземців1.700 грн/3 міс.
2.200 грн/6 міс.
3.200 грн/рік.
1 день
Тимчасова прописка в Києві для дітей іноземців1.200 грн/3 міс.
1.700 грн/6 міс.
2.200 грн/рік.
1 день
Поштове обслуговування за місцем прописки1.500 грн/рік.

Для чого потрібна тимчасова реєстрація іноземних громадян в Києві?

Кожен нерезидент перебуваючий в Україні незалежно від віку зобов’язаний мати у посвідці на проживання штамп з пропискою за певною адресою. Така ж вимога існує в законодавствах Європейського Союзу, США, інших цивілізованих країн. Посвідчення особи іноземця з відміткою: “Тимчасова реєстрація місця проживання” дає багато можливостей в столиці. Наприклад, Ви зможете отримати дозвіл на роботу, зареєструвати фірму, оформити ідентифікаційний код, відкрити банківський рахунок. Через кілька років з’явиться підстава розраховувати на громадянство України.

Важливо! Якщо у людини замість дозволу на проживання ID карта, реєстрація теж потрібна. Для цього видається офіційне доповнення з відповідною відміткою, яке бажано постійно мати при собі.

Як відбувається процедура реєстрації тимчасової прописки для іноземців в Києві?

Це простий процес і відомий кожному у кого є посвідка на проживання. Згідно з міграційним законодавством країни дана процедура включає кілька етапів:

 1. Виписка з попередньої адреси (в разі потреби, якщо клієнт сам цього не зробив);
 2. Підготовка необхідних документів (договір оренди, доручення);
 3. Тимчасова реєстрація в Києві (так само, як і постійна, відбувається тільки в присутності власника житла, який зобов’язаний показати чиновнику оригінал права володіння, користування, розпорядження нерухомістю).

Практично всі вищеперераховані дії можна провести в одному центрі надання адміністративних послуг, що заощадить час.

Які потрібно мати документи для тимчасової прописки іноземного громадянина в Києві?

Правильна обробка всіх необхідних паперів, це важливий елемент для економії коштів. Рекомендується звернутися до досвідченого юриста за професійною консультацією, який розбирається в міграційному законодавстві та здатний оформити нерезиденту все швидко, якісно, ​​за прийнятною ціною.

Перелік необхідних документів, що надаються чиновнику:

 • Дозвіл на проживання (посвідчення повинно бути дійсним з усіма записами, штампами та вчасно вклеєними фотографіями);
 • Договір оренди квартири (лише житловий фонд), довіреність на отримання листів. Це не обов’язково і готується тільки на особисту вимогу клієнта, але тоді ціна реєстрації в Києві трохи виросте.

Важливо! Неповнолітні іноземці (діти віком до 18 років) можуть оформити тимчасову реєстрацію місця проживання тільки разом з батьками або опікунами за стандартною процедурою. Додаткові довідки, характеристики, інші види паперів про законне перебування в Україні не потрібні.

Чому тимчасову прописку для іноземних громадян в Києві краще замовити у нас?

Юридична компанія “СЕНАТ” працює і надає послуги у сфері міграційного права з 2005 року. За цей час ми накопичили достатній авторитет і повагу. Співвідношення ціни, якості, швидкості доведено до максимально прийнятного рівня. Що дуже подобається клієнтам.

Купити тимчасову прописку іноземних громадян в Києві краще у нас з кількох причин:

 1. Гнучка вартість послуги для різних категорій нерезидентів;
 2. Реєстрація місця проживання оформляється тільки у власників житла;
 3. Самостійно готуємо необхідні документи;
 4. Повний супровід процедури;
 5. Поштове обслуговування;
 6. Є можливість замовити прописку на будь-який термін, від трьох місяців до декількох років з продовженням співпраці (доступні лівий і правий берег столиці);
 7. Додатковий, пов’язаний сервіс. Наприклад, відкриття бізнесу.

Важливий момент! Якщо іноземцю пропонують купити прописку за заниженою ціною, при цьому обіцяють, що все зроблять без його участі, рекомендуємо відмовитися. Це може закінчитися депортацією з подальшою забороною в’їзду.

×

×