ПОСЛУГИЦІНИТЕРМІНИ
Ліквідація ТОВ з боргамиВід 28.000 грн.20-30 днів
Експрес ліквідаціяВід 13.500 грн.1-3 дні

Ліквідація ТОВ з боргами. Що це за процедура і навіщо вона потрібна?

По-перше, варто згадати, що зареєструвати нове товариство з обмеженою відповідальністю досить просто, особливо після реформи 2014 року. Інформація відразу ж вноситься в базу даних Міністерства Юстиції під назвою Єдиний Державний Реєстр Підприємств і Організацій України. А ось ліквідація фірми, тим більше з боргами проходить набагато складніше. Через це згаданий сервіс останнім часом став набирати великий попит. Підприємці роблять помилку, коли починають самостійно або за допомогою штатного співробітника анулювати бізнес. Звісно, у пересічного громадянина, навіть без вищої, профільної освіти все вийде і можна буде заощадити достатню суму грошей. Але час, за який людина могла відкрити нову організацію, укласти вигідні угоди й заробити буде втрачено. Так, що даний сервіс буде корисний власникам і керуючим великих і малих корпорацій.

Звертаємо увагу, що ліквідація ТОВ з боргами перед податковою, яка не є платником ПДВ проходить за спрощеною процедурою. Тут головне дотримати норми дозволеної прибутку і не перевищити річний дохід. Якщо в цьому плані все нормально, то процес пройде швидко, не дорого, без будь-яких наслідків для майна засновників.

Ліквідація компанії з боргами. Перед ким може бути заборгованість і за якою процедурою потрібно йти?

Основна інформації, яка відображена в ЄДР може змінюватися в будь-який час. Можна одних власників прибрати, інших додати або внести будь-які інші зміни. Головне правильно оформити необхідний портфель!

Процедура повного закриття фірми з боргами така:

 • Склад засновників збирається на нараду голосує і приймає письмове рішення з виводом своїх часток статутного капіталу;
 • Зупиняються поточні розрахункові рахунки компанії в фінансових установах і починається процес виплат заборгованостей;
 • У центр надання адміністративних послуг відповідного району або міста подається реєстраційна картка встановленої форми;
 • Ініціюється позапланова податкова перевірка (рекомендується додатково підключити незалежну аудиторську контору для більш точної оцінки стану активів). Звісно, що ліквідація ТОВ без боргів проходить набагато простіше, швидше, без зайвих нервів і витрат з боку власників;
 • По завершенню перевірки видається АКТ з претензіями або без, після врегулювання фінансових питань з державою робота приватної організації зупиняється.

Важливо розуміти, що закриття фірми через експрес ліквідацію проходить по кілька іншій процедурі. Тут все набагато простіше і дешевше. Людина просто переписує фірму на іншого громадянина і тільки по закінченню трьох років, коли проходять терміни давності за фінансовими претензіями починається процес анулювання, де процедура вже спрощена і проходить трохи швидше.

Способи ліквідації підприємства з боргами та необхідні для цього документи?

Цей процес охоплює безліч дій і під кожен етап необхідно зібрати свій пакет паперів, правильно заповнити бланки, форма яких щомісяця змінюється за рішенням уряду, Верховної Ради України та національного банку.

Перелік основних документів, потрібних щоб закрити фірму з боргами єдино надійний способом:

 1. Оформлена в друкованому вигляді реєстраційна картка із зазначенням причини зупинки господарської діяльності;
 2. Оригінал нотаріально завіреного рішення засновників (уповноваженого органу) про зміну інформації про компанії;
 3. Статут у двох примірниках (якщо статут модельний, то роздруковувати його не варто, це найпоширеніший варіант);
 4. Квитанція про сплату державного митом (оплатити можна як у відділенні банку, так і на місці);
 5. Наказ про звільнення директора або генерального директора;
 6. АКТ перевірки підтверджує відсутність заборгованостей перед казначейством, контрагентами та кредиторами;
 7. Судові рішення (якщо є такі).

Важливо! Повне закриття ТОВ можливо тільки після розв’язання питання з боргами! Якщо у товариства з обмеженою відповідальністю є претензії по заробітній платі перед своїми працівниками, то в першу чергу потрібно виплатити допомогу і зібрати підтверджуючі документи. Це може вплинути на ціну припинення компанії. Особливо, якщо у Вас був великий колектив з високими окладами (зазвичай так буває в адміністративному корпусі заводів, фабрик). Нагадуємо, що бухгалтерська інформація про зарплату повинна зберігатися в архіві сімдесят п’ять років. Якщо папери були загублені їх доведеться відновлювати протягом дев’яноста днів.

Процедура і терміни закриття ТОВ з боргами?

Навіть досить проста справа супроводжується непередбачуваними ускладненнями, а тут юристи стикаються з тим, що законодавство нашої країни постійно переписується на догоду Європейським реформам. Звісно, це призводить до деяких незручностей, тому, що нові норми кожен трактує по-своєму, чиновники кажуть одне, юристи інше, нотаріуси третє державні реєстратори четверте і так далі. Але є й нюанси в бухгалтерських документах установи, через які ціна ліквідації ТОВ з боргами зростає, терміни збільшуються.

Перелік організаційно правових форм власності, які ми можемо поставити на облік з позначкою “Припинено” за стандартною процедурою:

 • Товариство з обмеженою відповідальністю (поширений варіант в Україні). Зупиняється понад місяць;
 • Приватне підприємство (така компанія є середнім між ТОВ та ФОП). Теж, більше як місяць;
 • Фізична особа підприємець (найпростіша форма ведення бізнесу). Тут питання можна вирішити за кілька тижнів;
 • Акціонерне товариство (приватне, публічне). Терміни найдовші й непередбачувані.

Важливо! Якщо стосовно контори є судові рішення з обмеженнями та заборонами або претензії з боку будь-якого правоохоронного органу, рекомендується якомога швидше анулювати санкції, не рахуючись з витратами. Якщо цього не зробити, то підприємство може просто зависнути, його неможливо буде продати, припинити, почати банкрутство і тим більше продовжувати фінансово-господарську діяльність.

Чому ліквідувати фірму з боргами краще через нас?

Компанія “СЕНАТ” працює в корпоративному праві з 2005 року. Співвідношення ціни, швидкості і якості надаваних юридичних послуг для бізнесменів постійно знаходиться на пристойному рівні.

Що отримує клієнт, який замовив у нас допомогу в ліквідації підприємства:

 1. Припинення юридичної особи будь-якої форми власності в Києві, іншому регіоні України швидко;
 2. Нотаріальне посвідчення необхідних паперів;
 3. Зупинку господарської діяльності в ДПІ (як платника ПДВ або єдиного податку). Найголовніший момент, через який при несприятливих обставинах ціна підвищується в рази;
 4. Анулювання банківського розрахункового рахунку в фінансових установах України;
 5. Супровід перевірки в податковій;
 6. Допомога в господарському суді (при необхідності);
 7. Реєстрацію нової контори та отримання необхідних виписок, в тому числі ліцензії, дозволи.

Вирішивши співпрацювати з нашою організацією з питання закриття ТОВ з боргами Ви отримуєте адекватну ціну, повний аналіз бізнесу, безкоштовну консультацію і досвідченого партнера, здатного розв’язувати питання корпоративного характеру. Для постійних клієнтів юридична компанія “СЕНАТ” розробила систему знижок. Але і нові замовники можуть розраховувати на зниження вартості до десяти відсотків та інші приємні бонуси.

×

×