ПОСЛУГИЦІНИТЕРМІНИ
Ліквідація АТВід 20.000 грн.70-80 днів

Які бувають підстави для ліквідації АТ?

По-перше, варто згадати, що зареєструвати нове публічне акціонерне товариство досить просто, особливо після реформи 2014 року. Інформація відразу ж вноситься в базу даних Міністерства Юстиції під назвою ЄДРПО України. А ось ліквідувати ПАТ трохи складніше. Через це згаданий сервіс останнім часом став набирати попит. Підприємці роблять помилку, коли починають самостійно або за допомогою штатного співробітника анулювати бізнес. Звісно, у пересічного громадянина, навіть без вищої, профільної освіти все вийде і можна буде заощадити достатню суму грошей. Але час буде втрачено. Така послуга буде корисною для власників і керівників великих підприємств.

Підстави:

 1. Добровільно за рішенням акціонерів;
 2. Злиття з іншою корпорацією;
 3. Приєднання;
 4. Поділ на дрібніші структури;
 5. Перетворення в іншу організаційно-правову форму власності.

Звертаємо увагу, що закрити акціонерне товариство в податковій можна тільки після анулювання боргових зобов’язань перед державою та кредиторами.

Який порядок ліквідації ВАТ?

Основна інформації, яка відображена в ЄДР може змінюватися в будь-який час. Головне правильно оформити необхідний портфель!

Процедура повного закриття ВАТ така:

 • Проводяться загальні збори, виноситься відповідне рішення та опубліковується в ЗМІ;
 • Повідомляється національна комісія з цінних паперів щоб та зупинила обіг акцій на фондовому ринку;
 • Розподіляється майно з відповідними частками кожного учасника;
 • У КЦП подається заява про припинення дії виписки.

Після того як виконані всі пункти починається процедура припинення господарської діяльності аналогічна ТОВ.

Які особливості ліквідація ЗАТ?

Це складний процес який охоплює безліч дій. Під кожну необхідно зібрати свій пакет паперів, правильно заповнити бланки, форма яких щомісяця змінюється за рішенням уряду і законодавчого органу.

Перелік підстав для закриття ЗАТ:

 1. За рішенням загальних зборів (вищого органу управління) при досягненні визначеної в статуті цілі для яких було створено АТ або по завершенню терміну;
 2. За рішенням суду при подачі позову одного з учасників або відповідної установи державної влади.

Важливо! Закривати підприємство потрібно без боргів! Якщо у закритого акціонерного товариства є претензії по заробітній платі перед своїми працівниками, то в першу чергу потрібно розв’язати це питання і зібрати підтверджуючі документи з цього приводу. Це може вплинути на вартість ліквідації ЗАТ. Особливо, якщо у Вас був великий колектив з високими окладами (зазвичай так буває в адміністративному корпусі заводів, фабрик). Нагадуємо, що бухгалтерська інформація про зарплату повинна зберігатися в архіві сімдесят п’ять років.

Чому реорганізацію і ліквідацію АТ краще довірити нам?

Компанія “СЕНАТ” працює в корпоративному праві з 2005 року. Співвідношення ціни, швидкості і якості надаваних юридичних послуг для бізнесменів постійно знаходиться на пристойному рівні.

Що отримує клієнт, який замовив у нас закриття акціонерного товариства:

 1. Припинення юридичної особи будь-якої форми власності в Києві, іншому регіоні України швидко;
 2. Нотаріальне посвідчення необхідних паперів;
 3. Зупинку господарської діяльності в податковому департаменті та національної комісії з цінних паперів. Найголовніший момент, через який при несприятливих обставинах ціна ліквідації АТ підвищується в рази;
 4. Закриття банківського розрахункового рахунку в фінансових установах України;
 5. Супровід податкової або аудиторської перевірки;
 6. Допомога в господарському суді (при необхідності);
 7. Реєстрацію нової контори та отримання необхідних виписок, в тому числі ліцензії, дозволи.

Вирішивши співпрацювати з нашою організацією з питання ліквідації АТ Ви отримуєте адекватну ціну, повний аналіз бізнесу, безкоштовну консультацію і досвідченого партнера, здатного розв’язувати питання корпоративного характеру. Для постійних клієнтів юридична компанія “СЕНАТ” розробила систему знижок.

×

×