ПОСЛУГИЦІНИТЕРМІНИ
Експрес ліквідація ТОВВід 13.500 грн.1-3 дні

Експрес ліквідація ТОВ. Що це за процедура?

По-перше, варто згадати, що зареєструвати нове товариство з обмеженою відповідальністю досить просто, особливо після реформи 2014 року. Інформація відразу ж вноситься в базу даних Міністерства Юстиції під назвою Єдиний Державний Реєстр Підприємств і Організацій України. А ось закрити ТОВ набагато складніше. Через це згаданий сервіс останнім часом став набирати попито. Підприємці роблять помилку, коли починають самостійно або за допомогою штатного співробітника анулювати бізнес. Звісно, у пересічного громадянина, навіть без вищої, профільної освіти все вийде і можна буде заощадити достатню суму грошей. Але час, за який людина могла відкрити нову організацію, укласти вигідні угоди й заробити буде втрачено. Так, що даний сервіс буде корисний власникам і керуючим великих і малих корпорацій.

Які особливості експрес ліквідації підприємств?

Навіть досить проста справа супроводжується непередбачуваними ускладненнями, а тут юристи зіштовхуються з тим, що законодавство нашої країни постійно переписується на догоду Європейським реформам.

Особливості по організаційно правовими формами:

 • ТОВ (послуга працює через продаж);
 • ПП (все те ж саме, але через те, що тут статутний капітал формується особистим майном власника, його потрібно попередньо вивести);
 • Фізична особа підприємець (даний сервіс тут не працює).

Важливо! Якщо стосовно контори є судові рішення з обмеженнями та обтяженнями або претензії з боку будь-якого правоохоронного органу, рекомендується якомога швидше анулювати санкції.

Які потрібні документи для експрес ліквідації ТОВ?

Цей процес охоплює кілька дій і під кожен етап необхідно зібрати свій пакет паперів, правильно заповнити бланки.

Перелік основних документів:

 1. Вірно оформлена в друкованому вигляді реєстраційна картка;
 2. Оригінал нотаріально завіреного рішення про зміну складу засновників;
 3. Статут у двох примірниках;
 4. Наказ про звільнення директора та призначення нового;
 5. АКТ купівлі/продажу (передачі) підприємства.

Важливо! Переоформлення ТОВ можливо тільки після розв’язання питання з боргами!

Як відбувається процедура експрес ліквідації фірми?

Основна інформації, яка відображена в ЄДР може змінюватися в будь-який час. Можна одних власників прибрати, інших додати або внести будь-які інші зміни. Головне правильно оформити необхідний портфель!

Процедура така:

 • Склад засновників приймає письмове рішення про продаж компанії;
 • Зупиняється господарська діяльність, закриваються розрахункові рахунки;
 • У центр надання адміністративних послуг відповідного району або міста подається реєстраційна картка встановленої форми.

Важливо розуміти, що експрес ліквідація проходить по іншій процедурі ніж нормативне припинення установи. Тут все набагато простіше і дешевше. Власник просто переписує фірму на іншого громадянина і тільки по закінченню трьох років, коли проходять терміни давності за фінансовими претензіями починається процес анулювання. Це вважається найпростіший спосіб припинення бізнесу.

Чому замовити термінову ліквідація ТОВ краще у нас?

Компанія “СЕНАТ” працює в корпоративному праві з 2005 року. Співвідношення ціни, швидкості і якості надаваних юридичних послуг для бізнесменів постійно знаходиться на пристойному рівні.

Що отримує клієнт, працюючи через нас:

 1. Продаж юридичної особи в Києві, іншому регіоні України за один день;
 2. Нотаріальне посвідчення необхідних паперів;
 3. Реєстрацію нової контори та отримання необхідних виписок, в тому числі ліцензії, дозволи.

Вирішивши співпрацювати з нашою організацією Ви отримуєте адекватну ціну, повний аналіз бізнесу, безкоштовну консультацію і досвідченого партнера, здатного розв’язувати питання корпоративного характеру.

×

×