ПОСЛУГИЦІНИТЕРМІНИ
Прописка в Києві3.200 грн/рік.
5.700 грн/2 роки.
8.200 грн/3 роки.
1 день
Прописка в Києві для дітей2.200 грн/рік.
3.700 грн/2 роки.
5.200 грн/3 роки.
1 день
Поштове обслуговування за місцем прописки1.500 грн/рік.

Для чого потрібна прописка в Києві?

Кожен громадянин України, незалежно від віку зобов’язаний мати в паспорті штамп з реєстрацією місця проживання. Така ж вимога існує в законодавствах Європейського Союзу, США. Посвідчення особи з відміткою: “Прописка Київ” дає багато можливостей в столиці. Наприклад, Ви зможете зареєструвати приватного підприємця, отримати ідентифікаційний код, оформити закордонний паспорт, дитину легше буде влаштувати в дитячий садок, школу, інститут. Можна відкрити банківський рахунок, придбати та поставити на облік автомобіль.

Важливо! Якщо у громадянина замість паспорта сучасна, пластикова ID карта, прописка також потрібна. Для цього видається офіційне доповнення з відповідною відміткою.

Як відбувається процедура оформлення прописки в Києві?

Це простий процес і відомий кожному у кого є паспорт або ID карта. Згідно з міграційним законодавством країни дана процедура включає кілька етапів:

 1. Виписка з попередньої адреси;
 2. Зняття з обліку у військкоматі (для громадян України віком до 60 років);
 3. Підготовка необхідних документів (договір оренди, доручення);
 4. Постановка на облік в новому відділенні військового комісаріату;
 5. Постійна прописка в Києві (так само, як і тимчасова, відбувається тільки в присутності власника житла, який зобов’язаний показати чиновнику оригінал права власності на нерухомість).

Практично всі перераховані вище дії можна провести в одному центрі надання адміністративних послуг, що заощадить час. Але за умови наявності вже підготовленого військового квитка для згаданої категорії фізичних осіб.

Які потрібно документи щоб прописатися в Києві?

Правильна обробка всіх необхідних паперів, це важливий елемент для економії часу і коштів. Рекомендується звернутися до досвідченого юриста за професійною консультацією.

Перелік необхідних документів:

 • Паспорт або ID карта (посвідчення повинно бути дійсним з усіма записами, штампами та вчасно вклеєними фотографіями);
 • Громадяни молодше шістдесяти років зобов’язані мати при собі військовий або так званий білий квиток;
 • Договір оренди квартири (лише житловий фонд), довіреність на отримання листів. Це не обов’язково і готується тільки на особисту вимогу клієнта, але тоді ціна прописки в Києві трохи виросте.

Важливо! Неповнолітні особи (діти) можуть прописатися тільки разом з батьками або опікунами. Переселенці з тимчасово окупованих територій України реєструються за стандартною процедурою. Додаткові довідки для цього не потрібні. Іноземці повинні мати дійсну посвідку на проживання.

Як купити прописку в Києві?

Замовляти дану послугу краще у перевірених продавців, які давно працюють на ринку міграційних послуг, мають хорошу репутацію, помірне співвідношення ціни, якості, швидкості та багато позитивних відгуків за пропискою в Києві. Працює це так, юристи підключають власника нерухомості (після передоплати) і починають діяти.

Сервіс по реєстрації проживання відбувається так:

 1. Підготовка всіх необхідних документів та заяв;
 2. Організація зустрічі всіх сторін в центрі надання адміністративних послуг;
 3. Безпосередньо сама реєстрація місця проживання в Києві зі штампом у посвідченні особи або відповідному додатку для власників ID карт.

Якщо клієнт не знявся з попереднього місця проживання, це не проблема, можна розв’язувати дане питання на місці, а міграційна служба відправить повідомлення на Вашу стару адресу.

Звертаємо увагу, що прописка в Києві за гроші, так само як і безкоштовна неможлива якщо у громадянина молодше шістдесяти років відсутній військовий квиток з потрібними відмітками зняття, постановки на облік.

Чому зробити прописку в Києві краще через нас?

Юридична компанія “СЕНАТ” працює і надає послуги у сфері міграційного права для українців з 2005 року. За цей час ми накопичили достатній авторитет і повагу. Співвідношення ціни, якості, швидкості доведено до максимально прийнятного рівня. Що дуже подобається постійним та новим клієнтам.

Купити прописку в місті Київ краще у нас з кількох причин:

 • Гнучка вартість послуги для різних категорій громадян України (повнолітніх і неповнолітніх);
 • Реєстрація місця проживання оформляється тільки у власників житла;
 • Самостійно готуємо необхідні документи;
 • Повний супровід процедури від першого дзвінка до штампа в паспорті;
 • Поштове обслуговування (обробка вхідної кореспонденції зі щоденним повідомленням клієнта через СМС, Viber, WhatsApp, Telegram про нові надходження);
 • Є можливість замовити реєстрацію місця проживання на шість місяців або рік з пролонгацією співпраці;
 • Додатковий, пов’язаний сервіс, наприклад, відкриття фізичної особи підприємця зі знижкою десять відсотків.

Важливо! Якщо Вам пропонують купити прописку в місті Київ або іншому регіоні країни за нереально низькою ціною, при цьому обіцяють, що все зроблять без Вашої присутності в державних органах, рекомендуємо не співпрацювати з такими людьми. Це може закінчитися тим, що доведеться міняти паспорт.

×

×