ПОСЛУГИЦІНИТЕРМІНИ
Зміна директора компанії1.500 грн.1-3 дні
Послуги нотаріуса і державного реєстратораВід +1.650 грн.

Зміна директора. Що це за послуга?

По-перше, варто згадати, що зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю досить просто, особливо після реформи 2014 року. Інформація про керівництво фірмі відразу ж вноситься в базу даних Міністерства Юстиції під назвою Єдиний Державний Реєстр Підприємств і Організацій України. А ось зареєструвати зміну директора ТОВ трохи складніше. Тут потрібні особливі знання і можливості, щоб закінчити процедуру максимально швидко. Через це згаданий сервіс останнім часом став набувати великий попит. Бізнесмени роблять велику помилку, коли починають самостійно або за допомогою штатного співробітника проводити реєстрацію змін. Звісно, у будь-якої людини, навіть без вищої, профільної освіти все вийде і вдасться заощадити гарну суму грошей. Але час, за який людина могла укласти вигідні угоди та заробити буде втрачено.

Навіщо реєструвати зміну директора?

Суть даної послуги полягає в тому, щоб зробити заміну керуючого на підприємстві. Наприклад, при купівлі/продажу бізнесу. Абсолютно всі дані передаються до ДПІ щоб чиновник знав хто на тій чи іншій компанії має право підпису. Це в першу чергу потрібно для фінансової звітності. Якщо не оформити вихід старого директора з ТОВ, а просто призначити нового, то останній не зможе представляти фірму перед державними органами та контрагентами на законних підставах.

Ось кілька основних причин:

 • Договору може підписувати тільки та особа, яка зазначена в ЄДР;
 • Отримує ключі ЕЦП офіційний керівник;
 • Довіреність від імені фірми на виконання будь-якої роботи може виписати саме керівник організації, який записаний у всіх базах даних (це легко перевіряється).

Часто ставиться питання: “Зміна директора в ТОВ з єдиним засновником, де одна людина на всіх посадах теж повинна оформлятися у нотаріуса і реєстратора”? Тут мається на увазі, то, що громадянин призначає сам себе на посаду. Як би дивно це не виглядало і суперечило здоровому глузду, але відповідь дуже проста: “Так, в обов’язковому порядку і без винятків”!

Які потрібні документи для зміни директора ТОВ?

Цей процес трудомісткий і під нього потрібно зібрати свій портфель, правильно заповнити бланки, форма яких щомісяця змінюється за рішенням уряду.

Перелік паперів, які подаються реєстратору для переоформлення підприємства:

 1. Оригінали паспортів та ідентифікаційних кодів всіх власників фірми;
 2. Рішення (протокол) зборів учасників;
 3. Статут у двох примірниках (не стосується модельного);
 4. Вірно заповнена в друкованому вигляді реєстраційна картка;
 5. Наказ про призначення на посаду.

Важливо! Зміна директора ТОВ без нотаріуса неможлива! Зазначені папери повинні бути завірені нотаріальним підписом і печаткою. Якщо паспорта власників у вигляді ID карти, то достатньо звичайної копії.

Терміни зміни директора ТОВ.

У цьому питанні багато залежить від початкової організації процесу, як з боку клієнтів, так і з боку юридичної контори виконавця. Затримки по часу виникають, коли багато людей бере участь в процедурі. Особливо, якщо є іноземці та у них не оформлений ідентифікаційний код платника податків в Україні.

Для скорочення термінів рекомендується все зробити в такий спосіб:

 • Працювати тільки з перевіреними правознавцями, які дають адекватні оцінки за термінами виконання їх роботи. За один день підготувати необхідні документи, домовиться з нотаріусом і поміняти директора ТОВ фізично неможливо (якщо додати сюди оформлення виписок з контролюючих органів робота може затягнутися більше ніж на тиждень);
 • Внесення змін до ЄДР варто проводити не через центр надання адміністративних послуг, а у приватного реєстратора з державною ліцензією.

Інформація про нове керівництво товариства з обмеженою відповідальністю при найбільш оптимістичному сценарії з’явиться в загальному доступі тільки на наступний день, а найчастіше це відбувається на третій або навіть на четвертий день. Багато що залежить від того як швидко працюють урядові сервіси.

Нюанси зміни директора на підприємстві.

Навіть найпростіша справа супроводжується непередбачуваними ускладненнями, а тут юристи стикаються з тим, що законодавство нашої країни постійно переписується на догоду Європейським реформам. Природно, це призводить до деяких незручностей, тому, що нові норми кожен трактує по-своєму. Але є й нюанси в статутних матеріалах фірми.

Через що внести інформацію в ЄДР буде дорожче і трохи довше:

 1. Ім’я керівника написано в статуті (доведеться готувати новий документ і завіряти його нотаріально в обов’язковому порядку);
 2. У складі власників бізнесу багато учасників (зміна директора в ТОВ з двома засновниками й більше завжди трохи дорожче);
 3. Щодо фірми є судові рішення із заборонами та обмеженнями (потрібно спочатку ліквідувати проблеми з законом).

Відносно останнього пункту рекомендується якомога швидше анулювати санкції, не рахуючись з витратами. Якщо цього не зробити, то замовити даний сервіс не вийде.

Чому зміну директора в ТОВ варто довірити саме нам?

Компанія “СЕНАТ” працює в корпоративному праві з 2005 року. Співвідношення ціни, швидкості і якості надаваних юридичних послуг для бізнесменів постійно знаходиться на високому рівні.

Що отримує клієнт, працюючи через нас:

 • Зміну ген директора юридичної особи (внесення змін до ЄДР) в Києві, іншому регіоні України максимально швидко;
 • Нотаріальне посвідчення необхідних копій;
 • Переоформлення в податковому департаменті (ПДВ, єдиний податок);
 • Печатка з підвищеним ступенем захисту;
 • Нову виписку зі статистики, ліцензії, інші дозвільні сертифікати (при необхідності).

Вирішивши співпрацювати з нашою організацією Ви отримуєте досвідченого партнера, здатного розв’язувати будь-яке питання корпоративного характеру за прийнятною ціною. Для постійних клієнтів юридична компанія “СЕНАТ” розробила систему знижок. Але і для тих, хто замовляє у нас вперше зміну директора ТОВ ціна може бути зі знижкою.

×

×