ПОСЛУГИЦІНИТЕРМІНИ
Зміна юридичної адреси
(місця знаходження фірми)
1.500 грн.1-3 дні
Послуги нотаріуса і державного реєстратораВід +1.650 грн.

Зміна юридичної адреси. Що це за послуга?

По-перше, варто згадати, що зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю досить просто, особливо після реформи 2014 року. Інформація про адресу юридичної особи відразу ж вноситься в базу даних Міністерства Юстиції під назвою Єдиний Державний Реєстр Підприємств і Організацій України. А ось реєстрація змін проходить трохи складніше. Тут потрібні особливі знання і можливості, щоб закінчити процедуру максимально швидко. Через це згаданий сервіс останнім часом став набирати великий попит. Бізнесмени роблять велику помилку, коли починають самостійно або за допомогою штатного співробітника проводити зміни до ЄДР. Звісно, у будь-якої людини, навіть без вищої, профільної освіти все вийде і вдасться заощадити гарну суму грошей. Але час, за який людина могла укласти вигідні угоди та підвищити свій прибуток буде втрачено. Суть даної послуги полягає в тому, щоб переоформити місцезнаходження підприємства. Наприклад, при купівлі/продажу бізнесу.

Часто ставлять запитання: “Юридична адреса для реєстрації повинна бути активною, чи можна скористатися послугою віртуального офісу”? Тут мова йде про те, який потрібен договір, оренди, чи співробітництва. Відповідь дуже проста: “Підписуйтесь тільки на оренду або суборенду, де приміщення контролюється людьми, які в ньому працюють цілий день і можуть підтвердити присутність організації при перевірці контролюючими органами”!

Навіщо змінювати адресу юридичної особи в ЄДР?

Абсолютно всі дані про нову локації передаються до ДПІ щоб чиновник знав де знаходиться та чи інша компанія. Це в першу чергу потрібно для поштового листування, але також впливає на фінансову звітність. Якщо не оформити зміну адреси реєстрації, а просто переїхати в іншу будівлю, то всі листи з державних органів будуть приходити в те місце, яке вказано в ЄДР. Якщо там їх не забиратимуть і передаватимуть директору, вони повернуться відправнику, це може привести до блокування накладних.

Ось кілька основних причин:

 1. Відправляти пошту податкова, митниця, інші установи зобов’язані тільки на офіційний офіс підприємства;
 2. Забрати доставку може особа з довіреністю від керівника в місцевому відділенні УКРПОШТИ;
 3. Коли призначається перевірка фінансово-господарської діяльності, то проводити її можна тільки в офісі компанії.

Відносно останнього пункту! Тут мається на увазі, те, що інспектор не додзвонившись  бухгалтеру зазвичай бере наказ про початок аудиту і несе його до місця перебування фірми. Якщо там немає Вашого представника, то можуть виникнути неприємні наслідки в подальшій роботі, аж до повного блокування та анулювання ліцензій.

Процедура зміни юр адреси ТОВ.

Основна інформація, яка показана в базі єдиного реєстру може змінюватися в будь-який час. Можна поміняти район без будь-яких наслідків. Головне все вірно оформити!

Процедура і порядок дій:

 • Спочатку організовується збори та готуються необхідні статутні документи;
 • Нотаріально завіряється рішення засновників і новий статут;
 • Зміни вносяться до ЄДР;
 • Робиться виписка з податкової інспекції (ПДВ, єдиний податок);
 • Виготовлення печатки;

Важливо розуміти, що реєстрація юридичної адреси підприємства це одна дія, за яку мито сплачується тільки раз. Але якщо учасники ТОВ вирішили паралельно також змінити назву, контактний телефон, директора або ще щось, то ці сервіси також можна запустити в роботу без додаткової оплати.

Які потрібні документи для реєстрації зміни юридичної адреси?

Цей процес трудомісткий і під нього потрібно зібрати свій портфель, правильно заповнити бланки, форма яких щомісяця змінюється за рішенням уряду.

Перелік паперів, які подаються для реєстрації юр адреси:

 1. Оригінали паспортів та ідентифікаційних кодів всіх власників фірми;
 2. Рішення учасників (уповноваженого органу);
 3. Статут у двох примірниках (не стосується модельного);
 4. Вірно заповнена в друкованому вигляді картка;
 5. Довіреність на людину, яка буде отримувати необхідну документацію в урядових установах, наприклад, в податковій інспекції.

Зазначені папери повинні бути завірені нотаріальним підписом і печаткою. Якщо паспорта у вигляді ID карти, то достатньо звичайної копії. Якщо в статуті фірми не прописано місце розташування, то міняти його не потрібно

Терміни зміни юр адреси.

У цьому питанні багато залежить від початкової організації процесу, як з боку клієнтів, так і з боку кантори виконавця. Затримки по часу виникають, коли багато людей бере участь в процедурі. Особливо, якщо є іноземці та у них не оформлений ідентифікаційний код платника податків в Україні.

Для скорочення термінів рекомендується все зробити в такий спосіб:

 • Працювати тільки з перевіреними правознавцями, які дають адекватні оцінки за термінами виконання їх роботи. За один день підготувати необхідні документи, домовиться з нотаріусом і внести дані в базу Міністерства Юстиції фізично неможливо (якщо додати сюди виготовлення печатки, оформлення виписок з контролюючих органів робота може затягнутися більше ніж на тиждень);
 • Зміну юридичної адреси ТОВ варто проводити не через центр надання адміністративних послуг, а у приватного реєстратора з державною ліцензією.

Інформація про нову локацію товариства з обмеженою відповідальністю при найбільш оптимістичному сценарії з’явиться в загальному доступі тільки на наступний день, а найчастіше це відбувається на третій або навіть на четвертий день. Багато залежить від того як швидко працюють урядові сервіси.

Чому зміну юридичної адреси потрібно довірити саме нам?

Компанія “СЕНАТ” працює в корпоративному праві з 2005 року. Співвідношення ціни, швидкості і якості послуг які надаються для бізнесменів постійно знаходиться на високому рівні.

Що отримує клієнт, працюючи через нас:

 1. Зміну адреси юридичної особи (внесення змін до ЄДР) в Києві, іншому регіоні України максимально швидко;
 2. Нотаріальне посвідчення необхідних копій;
 3. Переоформлення в податковому департаменті (ПДВ, єдиний податок);
 4. Печатку з підвищеним ступенем захисту;
 5. Нову виписку зі статистики, ліцензії, інші дозвільні сертифікати (при необхідності).

Вирішивши співпрацювати з нашою організацією Ви отримуєте досвідченого партнера, здатного розв’язувати будь-яке питання корпоративного характеру за прийнятною ціною. Для постійних клієнтів кантора “СЕНАТ” розробила систему знижок. Але і для тих, хто вперше замовляє у нас зміну адреси юр особи є приємні бонуси.

×

×