ПОСЛУГИЦІНИ
Юр адреси в Києві для ФОП, ПП, ТОВ на єдиному податку (договір прямої оренди або суборенда)2.000 грн/рік.
3.500 грн/2 роки.
5.000 грн/3 роки.
Юр адреси в Києві для ФОП, ПП, ТОВ з ПДВ (договір прямої оренди або суборенда)3.000 грн/рік.
5.000 грн/2 роки.
7.500 грн/3 роки.
Юр адреси в Києві для фінансових компаній (спеціальний договір прямої оренди або суборенда з урахуванням вимог ліцензійних органів)5.000 грн/рік.
8.500 грн/2 роки.
13.500 грн/3 роки.
Поштове обслуговування1.500 грн/рік.
Вивіска фірми на фасаді2.500 грн/рік.
Сканування всіх вхідних листів на email:2.500 грн/рік.
Фактична оренда офісу для податкової перевіркиВід 500 грн/день.
Фотографування листів від держ. органів на Viber, WhatsApp, TelegramВключено
Підтвердження податкової адресиВключено
Відправка вхідної кореспонденції через кур’єрську службуВключено

Оренда юридичної адреси в Києві.

Необхідно змінити або придбати не масову юр адресу для ТОВ? Не знаєте, як це зробити правильно і без податкових наслідків? Реєстрація підприємства, це не складний процес, але до нього потрібен відповідальний підхід. Це стосується не тільки підготовки документів, але і вибору правника, який в найкоротші терміни закінчить процедуру за оптимальними цінами та під ключ. Маються на увазі додаткові послуги, нотаріальні, постановка на облік в державних установах, можливо отримання ліцензії та звичайно ж він зобов’язаний Вам купити юридичну адресу. Нова компанія, без історії завжди буде під пильним наглядом податкової, особливо, якщо обороти в перший рік діяльності перевищують кілька мільйонів. З’являється можливість частих перевірок правоохоронними органами місце знаходження (юр адреси) фірми, яке вказується в базі Міністерства Юстиції України під назвою ЄДРПОУ. Тому до цього питання потрібно підходити з повною відповідальністю.

Юридична адреса, що це?

Насправді подібний термін відсутній в законодавстві України. Його використовують правники та нотаріуси, які займаються реєстрацією ТОВ, ПП під ключ. Характеристики:

 • Оренда без доступу до об’єкта нерухомого майна (віртуальний офіс). Це означає, що орендар не має права призначати зустрічі в цьому місці (без попередньої домовленості з орендодавцем);
 • Поштово-секретарське обслуговування. Папери отримали, клієнту повідомили, кур’єру віддали;
 • Постійне представництво перед держ. органами, якщо ті прийдуть дізнатися про фірму замовника (найголовніший критерій).

Важливо! Якщо в кодексах, наказах, постановах уряду дане поняття відсутнє, це не означає, що воно незаконне. Буває, що чиновник намагається натиснути на бізнес з посиланням на різного роду інструкції, які до комерційної діяльності не мають ніякого відношення.

Як правильно купити юридичну адресу в Києві?

Перш за все враховуйте свої можливості. На ринку досить багато таких послуг, але як правило, якість коштує грошей. У продавців запитаєте наступне:

 1. Масовість. Це означає не кількість обслуговуваних ТОВ, а безпеку, тобто, наявність доступу до приміщення у Вас і контролюючих органів;
 2. Форма договору. Повинна бути оренда або суборенда із зазначенням номера кабінету, а не угода про співпрацю;
 3. Місце розташування будівлі. Чим ближче до транспортної розв’язки, тим зручніше буде Вашим співробітникам забирати кореспонденцію;
 4. Наявність поштового обслуговування. Вхідні листи секретарі зобов’язані забирати щодня по мірі надходження і тут же доводити до відома клієнта;
 5. Чи можлива фактична оренда офісу на випадок перевірки.

Також можете запитати про доповнення. Наприклад, про розміщення вивіски свого ТОВ, скануванні всієї вхідної кореспонденції на email.

Навіщо орендувати юридичну адресу в Києві?

В першу чергу, це необхідно для економії коштів на покупку або найму нерухомості, залучення співробітників з метою організувати канцелярську роботу. Також Ви отримуєте наступні переваги:

 • Відсутність прив’язки виробничих потужностей до місця реєстрації бо можна вибрати будь-який район і навіть місто;
 • Наявність віддаленого співробітника, який щодня обробляє вхідну пошту;
 • Безпека центрального офісу від неправомірних дій третіх осіб.

Але як і раніше, головною перевагою залишається ціна. Купуючи дану підтримку, підприємець економить великі гроші, це стосується бізнесменів, у яких низька моржа, доводиться урізати витрати та часто робити виведення капіталу.

Чому купити юр адресу в Києві краще у нас?

Компанія “СЕНАТ” працює на ринку корпоративних послуг для бізнесу з 2005 року. За цей час було набуто великий досвід, що дозволило нам забезпечити хороше співвідношення ціни і якості. Ми пропонуємо:

 1. Юридичну адресу по договору прямої оренди з доступом до приміщення;
 2. Щоденне поштове обслуговування як з державними інстанціями, так і з робочими контрагентами клієнта;
 3. Сканування всієї вхідної кореспонденції на email;
 4. Розміщення вивіски Вашого підприємства на фасаді нашого будинку;
 5. Виділення кабінету на короткотермінові потреби, в тому числі та для переговорів з партнерами.

Купивши у нас юр адресу Ви отримуєте надійного партнера, безпеку бізнесу, представництво перед податковою службою, МВС, СБУ, іншими правоохоронними структурами від досвідчених правознавців за офіційною довіреністю з підписом і мокрою печаткою за адекватною ціною.

×

×