Як отримати юридичну адресу?

Hoe to get a legal address

Як отримати юридичну адресу, це доволі розповсюджене питання у підприємців-початківців. Більшість вважає, що дана послуга простіше простого тому, що на ринку дуже багато пропозицій. Дійсно, створити віддалений кабінет не важко. Але зробити його якісним, тобто, швидше, дешевше, краще не кожному під силу. Для початку, потрібно зняти або купити приміщення, придбати оргтехніку, домовитися з поштою про швидку доставку листів, найняти досвідченого секретаря і бажано з вищою освітою. Якщо після таких витрат грошей, часу і сил можна досягти рівня краще, швидше, то дешевше така пропозиція не стане. Тут все залежить від того який сервіс потрібен самому підприємцю, що відкриває нову фірму або перереєструє існуючу.

Read More

Договір оренди юридичної адреси зразок!

Sample lease of legal address

Зразок договору оренди юридичної адреси у кожної компанії виглядає по різному. Більш того, складений не завжди на одних і тих самих принципах. Якщо шапка однакова із зазначенням назви сторін, керівників або підписантів, то предмет контракту може кардинально відрізнятися. Наприклад, одні пишуть, що надають покупцеві якусь віртуальну локацію, на яку бізнесмен може зареєструвати підприємство, інші складають повноцінну угоду на користування приміщенням з квадратними метрами та переліком додаткових послуг (інформаційне обслуговування, користування оргтехнікою, паркуванням службового автомобіля і так далі).

Read More

Реєстрація юридичної адреси ТОВ!

Registration of the legal address of LLC

Реєстрація юридичної адреси ТОВ, це досить поширене питання, але кожен вкладає в нього своє особисте розуміння або думку інших людей, які не достатньо розбираються в даній сфері та часто називають себе корпоративними юристами. Одні мають на увазі, відкриття фірми, інші, оренду віртуального офісу, а треті взагалі, все під ключ. Таке різночитання з’явилося тому, що продавці послуг не можуть толком пояснити бізнесменам, що вони надають, кому і на яких умовах. Насправді ж, дане поняття ділиться на дві позиції: Реєстрація ТОВ і оренда юридичної адреси. Але завжди проходить в районній адміністрації та у нотаріуса під однією дією. Розділяється воно тому, що кожна позиція оплачується окремо. Якщо перше на ринку України практично у всіх коштує однаково, то ціна другого може змінюватися в залежності від рівня сервісу і місця розташування, наприклад, вартість такої послуги в Печерському районі Києва значно відрізняється від Шевченківського, хоча обидва знаходяться в одному місті.

Read More

Місце знаходження юридичної особи це?

Location of the legal entity

Місце знаходження юридичної особи – це офіс, з якого переважно здійснюється фінансово-господарська діяльність підприємства. Тобто, безпосередньо працює адміністрація, директор, головний бухгалтер. Так відповідає на дане питання цивільний кодекс України. Існує схоже визначення під назвою, податкова адреса, що означає те ж саме, але з поправкою на звітність для фіскальної служби до складу якої входить і митниця. Відомості про локацію компанії вносяться в офіційну, загальнодоступну базу Міністерства Юстиції. Це зроблено для полегшення пошуку фірми різними інстанціями з метою вручення запитів, повісток, інших повідомлень, проведення планової, позапланової перевірки. Відповідно, якщо правоохоронні органи не знайшли підприємство за тими даними, які вказані в згаданому сервісі, то чиновник має законне право заблокувати роботу бізнесу. Найчастіше через неприйняття накладних в електронному вигляді.

Read More

Зміна в статуті юридичної адреси!

Change in the charter of the legal address

Потрібно робити зміни в статуті юридичної адреси чи ні? Якщо Вам не цікаво читати цю статтю, то відразу відповімо, що “Так” (якщо місце знаходження Вашого підприємства зазначено в даному документі) і “Ні” (якщо не вказано). Але, варто розібратися більш детально в цьому питанні щоб не допускати помилок при реєстрації, купівлі, продажу фірми. Коли людина вирішує оформити свій бізнес вона думає про те, що їй доведеться закопатися в купі макулатури, яку складно розгрібати та тим більше подати в районну державну адміністрацію, фіскальну службу, ліцензійні органи й так далі. Насправді ж, все досить просто. Папери оформляють правник і нотаріус, а якщо говорять, що Ви самі повинні це організувати, шукайте інших фахівців, благо, їх на ринку достатньо. Але, реєстрація компанії, це інша тема, якої сьогодні не будемо торкатися. Більш детально зупинимося на основному порядку денному.

Read More

Що таке фактична адреса?

What is the actual address

Через плутанину в українському законодавстві підприємці часто стали ставити питання: “Що таке фактична адреса”. Звісно, ми зараз маємо на увазі місце знаходження компанії. Відповідь здається простою: “Офіс де працює адміністрація”, тобто, директор, бухгалтер, інші відповідальні співробітники. Але цивільний і податковий кодекси кажуть, що в такому кабінеті повинно знаходитися керівництво фірми та саме тут здійснювати фінансово-господарську діяльність. Це означає, укладати договори, готувати бухгалтерські документи, надсилати звітність в фіскальну службу.

Read More

Чи потрібна юридична адреса для ПП?

Do I need a legal address for an individual entrepreneur

Чи потрібна юридична адреса для ПП, тобто для приватного підприємця або ФОП. На це питання можна відповісти коротко – Ні! Але все ж таки варто поглибитися в цю тематику, так, як вона останнім часом почала набирати обертів у зв’язку з ситуацією в Парламенті України.

Read More

Як придбати юридичну адресу?

How to buy a legal address

Кожен, хто відкриває свій бізнес, самостійно або з партнером загадується над питанням як придбати юридичну адресу. Існує безліч відповідей, але не всі вони відповідають дійсності. В першу чергу потрібно визначиться в якому сегменті фінансово-господарської діяльності Ви плануєте займатися. Від цього залежить подальший вибір місця положення підприємства і якість сервісу, яке допоможе отримати свідоцтво платника податку на додану вартість, ліцензію, інші дозвільні документи. Відповідно, відразу ж стане відома ціна, від якої можна відштовхуватися. Попереджаємо, що якість коштує грошей, не дуже великих, але все ж!

Read More

Документи для зміни юридичної адреси!

documents for changing the legal address

Коли малий або великий підприємець приймає рішення змінити юридичну адресу, то відразу виникає питання про правильну підготовку всіх необхідних документів. Природно, цими питаннями повинні займатися досвідчені та перевірені правознавці, які мають в конкретному сегменті колосальний досвід через те, що в Українському законодавстві дана сфера постійно змінюється з періодичністю зміни правлячих еліт, що призводить до перестановки кадрів в контролюючих органах, зокрема фіскальній службі. Як ми всі знаємо зі свого гіркого досвіду: “Нова мітла по-новому мете”, особливо якщо мітла потрапила на керівну посаду податкової адміністрації не по розуму, а по кишені. А ми пам’ятаємо, що такі чиновники не вміють відловлювати злісних не платників ПДВ, інших зборів, а вміють лише створити проблеми підприємцям у вигляді неприйняття накладних стверджуючи, що у них щось там не сходиться або у бізнесмена погане місце розташування на карті Києва. Якщо директор фірми опускає голову йдучи на поводу у корупціонера, то швидше за все таке підприємство довго не протягне. Ця стаття спеціально для таких комерсантів.

Read More

Вимоги до юридичної адреси!

Legal Address Requirements

Відкриваючи новий або черговий бізнес з торгівлі товарами або для організації імпорту, експорту кожен підприємець замислюється про придбання юридичної адреси, до якої висуває великі вимоги. Особливо гостро це питання постає в столиці України, а ще гостріше в центральній її частині, через те, що в Печерському, Шевченківському, Голосіївському, Подільському районах Києва пряма оренда або суборенда приміщення коштує досить дорого. В першу чергу це відчувають початківці комерсанти. Але перш ніж зареєструвати фірму в той чи інший офісний центр потрібно з’ясувати умови співпраці крім поштового обслуговування.

Read More

×

×