Юридична адреса і фактична

Юридична адреса і фактична. У чому різниця?

Для початку необхідно з’ясувати, що це за поняття. В українському господарському законодавстві такі словосполучення відсутні з 2011 року. Але бізнесмени та правознавці досі їх використовують. Річ у тому, що при реєстрації нової компанії або фізичної особи підприємця потрібно вказувати місцезнаходження СПД для офіційного листування з державними органами влади. Існує думка, що скоро приймуть закон про те, що досить надати міністерству юстиції свій номер телефону, електронну пошту, факс і цього буде достатньо. З точки зору логіки такий підхід в найближчій перспективі неможливий, тому що в даному випадки ТОВ вийде віртуальним.

Read More

Як поміняти юридичну адресу

Як поміняти юридичну адресу і що для цього потрібно?

Щоб розв’язувати це питання потрібно для початку визначити, що таке юр адреса. В офіційному законодавстві України відсутнє таке поняття, є фактичне місцезнаходження підприємства. Це місце, по якому переважно фірма здійснює фінансово-господарську діяльність. Також часто можна зустріти поняття – податкова адреса. Насправді все це одне і теж.

Read More

Зміна юридичної адреси ФОП!

Зміна юридичної адреси ФОП. Що це за послуга?

З недавніх пір в українському законодавстві відбулися зміни, які дозволили реєструвати фізичну особу підприємця не тільки за місцем проживання, а й за місцем оренди кабінету. Це означає, що людина може бути прописана в одному місті, а відкрити малий бізнес в будь-якому іншому. Тому дана послуга останнім часом почала набувати певний попит. Тепер досить взяти в оренду віртуальний офіс і в ньому зареєструватися.

Read More

Юридична адреса ФОП це?

Не так давно в податковому законодавстві України з’явилася лазівка, по якій можна зареєструвати індивідуального підприємця або вірніше ФОП не за адресою прописки. З 1 червня 2020 року – це стало видно в картці, що подається державному реєстратору. Пункт де потрібно було вказувати місце проживання фізичної особи змінився на місцезнаходження і додали рядок: “Тип приміщення”, тобто можна написати офіс, кабінет. Але звертаємо Вашу увагу на те, що в центр надання адміністративних послуг бажано принести договір оренди приміщення або АКТ про підтвердження власності. Така зміна в нормативних документах дає більше можливостей, для людей, які прописані в одному місті, а здійснюють бізнес-діяльність в іншому, наприклад, в Києві.

Read More

Як отримати юридичну адресу?

Як отримати юридичну адресу, це доволі розповсюджене питання у підприємців-початківців. Більшість вважає, що дана послуга простіше простого тому, що на ринку дуже багато пропозицій. Дійсно, створити віддалений кабінет не важко. Але зробити його якісним, тобто, швидше, дешевше, краще не кожному під силу. Для початку, потрібно зняти або купити приміщення, придбати оргтехніку, домовитися з поштою про швидку доставку листів, найняти досвідченого секретаря і бажано з вищою освітою. Якщо після таких витрат грошей, часу і сил можна досягти рівня краще, швидше, то дешевше така пропозиція не стане. Тут все залежить від того який сервіс потрібен самому підприємцю, що відкриває нову фірму або перереєструє існуючу.

Read More

Договір оренди юридичної адреси зразок!

Зразок договору оренди юридичної адреси у кожної компанії виглядає по різному. Більш того, складений не завжди на одних і тих самих принципах. Якщо шапка однакова із зазначенням назви сторін, керівників або підписантів, то предмет контракту може кардинально відрізнятися. Наприклад, одні пишуть, що надають покупцеві якусь віртуальну локацію, на яку бізнесмен може зареєструвати підприємство, інші складають повноцінну угоду на користування приміщенням з квадратними метрами та переліком додаткових послуг (інформаційне обслуговування, користування оргтехнікою, паркуванням службового автомобіля і так далі).

Read More

Реєстрація юридичної адреси ТОВ!

Реєстрація юридичної адреси ТОВ, це досить поширене питання, але кожен вкладає в нього своє особисте розуміння або думку інших людей, які не достатньо розбираються в даній сфері та часто називають себе корпоративними юристами. Одні мають на увазі, відкриття фірми, інші, оренду віртуального офісу, а треті взагалі, все під ключ. Таке різночитання з’явилося тому, що продавці послуг не можуть толком пояснити бізнесменам, що вони надають, кому і на яких умовах. Насправді ж, дане поняття ділиться на дві позиції: Реєстрація ТОВ і оренда юридичної адреси. Але завжди проходить в районній адміністрації та у нотаріуса під однією дією. Розділяється воно тому, що кожна позиція оплачується окремо. Якщо перше на ринку України практично у всіх коштує однаково, то ціна другого може змінюватися в залежності від рівня сервісу і місця розташування, наприклад, вартість такої послуги в Печерському районі Києва значно відрізняється від Шевченківського, хоча обидва знаходяться в одному місті.

Read More

Місце знаходження юридичної особи це?

Місце знаходження юридичної особи – це офіс, з якого переважно здійснюється фінансово-господарська діяльність підприємства. Тобто, безпосередньо працює адміністрація, директор, головний бухгалтер. Так відповідає на дане питання цивільний кодекс України. Існує схоже визначення під назвою, податкова адреса, що означає те ж саме, але з поправкою на звітність для фіскальної служби до складу якої входить і митниця. Відомості про локацію компанії вносяться в офіційну, загальнодоступну базу Міністерства Юстиції. Це зроблено для полегшення пошуку фірми різними інстанціями з метою вручення запитів, повісток, інших повідомлень, проведення планової, позапланової перевірки. Відповідно, якщо правоохоронні органи не знайшли підприємство за тими даними, які вказані в згаданому сервісі, то чиновник має законне право заблокувати роботу бізнесу. Найчастіше через неприйняття накладних в електронному вигляді.

Read More

Зміна в статуті юридичної адреси!

Потрібно робити зміни в статуті юридичної адреси чи ні? Якщо Вам не цікаво читати цю статтю, то відразу відповімо, що “Так” (якщо місце знаходження Вашого підприємства зазначено в даному документі) і “Ні” (якщо не вказано). Але, варто розібратися більш детально в цьому питанні щоб не допускати помилок при реєстрації, купівлі, продажу фірми. Коли людина вирішує оформити свій бізнес вона думає про те, що їй доведеться закопатися в купі макулатури, яку складно розгрібати та тим більше подати в районну державну адміністрацію, фіскальну службу, ліцензійні органи й так далі. Насправді ж, все досить просто. Папери оформляють правник і нотаріус, а якщо говорять, що Ви самі повинні це організувати, шукайте інших фахівців, благо, їх на ринку достатньо. Але, реєстрація компанії, це інша тема, якої сьогодні не будемо торкатися. Більш детально зупинимося на основному порядку денному.

Read More

Що таке фактична адреса?

Через плутанину в українському законодавстві підприємці часто стали ставити питання: “Що таке фактична адреса”. Звісно, ми зараз маємо на увазі місце знаходження компанії. Відповідь здається простою: “Офіс де працює адміністрація”, тобто, директор, бухгалтер, інші відповідальні співробітники. Але цивільний і податковий кодекси кажуть, що в такому кабінеті повинно знаходитися керівництво фірми та саме тут здійснювати фінансово-господарську діяльність. Це означає, укладати договори, готувати бухгалтерські документи, надсилати звітність в фіскальну службу.

Read More

×

×