ПОСЛУГИЦІНИТЕРМІНИ
Реєстрація ФОП (СПД) з
постановкою на облік в податковій інспекції
2.000 грн.1-3 дні
Послуги державного реєстратора+350 грн.
Оформлення виписки
платника єдиного податку з або без ПДВ
+450 грн.3-4 дні
Оформлення виписки
з управління статистики
+450 грн.1-2 дні
Реєстрація ключа ЕЦП
для податкової звітності
Включено1 день
Реєстрація книги обліку доходів
в податковій інспекції
Включено2-3 дні
Прописка або юридична адреса в КиєвіВід +2.000 грн/рік.1 день

Для чого потрібно відкрити ФОП (СПД) без прописки?

Фізична особа підприємець – це базова організаційно-правова форма ведення фінансово-господарської діяльності в Україні. Суть в тому, що одна людина для заробляння грошей використовує своє особисте майно або орендоване, без оформлення юридичної особи. Інформація про ФОП вноситься до державного реєстру підприємств та організацій. ФОП (СПД) може зареєструвати дієздатний громадянин України, частіше це проводиться за місцем реєстрації проживання, але цей пункт можна законно обійти. Головне мати хоч якусь прив’язку до бажаної локації. Саме з цієї причини відкривають ФОП без прописки в місті ведення бізнесу.

Перш за все ФОП (СПД) оформляють, для:

 • Законності малого бізнесу, наприклад, пасажирські перевезення з використанням власного автобуса або онлайн торгівля (інтернет-магазин);
 • Щоб відкрити рахунок в банку, отримати касовий апарат (якщо присутній готівковий розрахунок з кінцевим споживачем) і офіційно закуповувати продукцію за договором постачання;
 • Можливості постійно використовувати для роботи особисті вкладення.

Бувають ситуації, коли людина влаштовується на роботу в Києві, без прописки і його просять зареєструватися ФОП (СПД). Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, не лякайтеся, домовтеся з роботодавцем про те, що він за Вас буде робити відрахування в бюджет.

Проблеми відкриття ФОП (СПД) без прописки?

Для початку варто відзначити, що якщо Ви самі прийдете до центру надання адміністративних послуг і спробуєте зареєструвати ФОП без прописки, то Вам одразу відмовлять, посилаючись на внутрішні інструкції. Це варто довірити досвідченому юристу.

І так, з якими проблемами можна зіткнутися, відкриваючи ФОП без прописки, способи вирішення:

 1. У людини є власне житло в тому місті де він хоче займатися бізнесом, а реєстрація в іншому. У цьому випадки потрібно мати на руках АКТ права власності на нерухомість;
 2. Якщо квартира орендована, потрібно буде надати договір оренди, бажано тривалої, понад три роки з відміткою про нотаріальне посвідчення;
 3. Можна розв’язувати дане питання через оренду віртуального офісу, але сервіс повинен бути надійним з поштовим обслуговуванням і доступом до приміщення на випадок податкової перевірки.

Важливо! Якщо в паспорті взагалі відсутня будь-яка позначка про місце проживання, то такий документ не може бути використаний для підтвердження вашої особи, бо вважається не дійсним.

Реєстрація ФОП (СПД) без прописки, ціни та необхідні документи?

Ціна на динний вид послуги корпоративного права не дуже доступна через те, що процедура передбачає більше дорогих документів для реєстрації, а саме:

 • Копія паспорта, ідентифікаційного коду;
 • Реєстраційна картка куди вносяться персональні дані ФОП і передбачувані види бізнесу;
 • Заява на статус платника єдиного податку;
 • Договір оренди юридичної адреси, інший документ, що підтверджує необхідність реєстрації ФОП не за місцем прописки.

Також ціна відкриття ФОП (СПД) багато в чому залежить від видів товарів, послуг, що продаються. Якщо буде потрібна ліцензія або спеціальний дозвіл, це буде вартувати дорожче.

Що входить в послугу оформлення ФОП (СПД) без прописки?

Даний сервіс охоплює кілька етапів, які краще доручити досвідченому правнику для максимального скорочення термінів реєстрації.

Сюди входить:

 • Складання документів, їх проведення у державного реєстратора;
 • Купівля безпечної юридичної адреси;
 • Оформлення свідоцтва платника єдиного податку;
 • Виготовлення печатки;
 • Відкриття рахунку в банку.

Якщо бізнесмен планує займатися особливими видами діяльності, наприклад, торгівля алкоголем або тютюновими виробами, то потрібно буде подати заяву на ліцензію.

Чому реєстрацію ФОП (СПД) без прописки варто довірити нам?

Юридична компанія “СЕНАТ” працює в корпоративному праві з 2005 року. Співвідношення ціни, швидкості, якості послуг знаходиться на високому рівні.

Що отримує клієнт, відкриваючи ФОП без прописки через нас:

 1. Оптимальну вартість відкриття фізичної особи підприємця;
 2. Постановку на облік як платника єдиного податку будь-якої групи;
 3. Печатку (якщо буде потрібно);
 4. Допомога при відкритті розрахункового рахунку;
 5. Прописку (реєстрацію місця проживання) в Києві або області;
 6. Договір оренди квартири або юридичної адреси.

Вирішивши співпрацювати з нашою організацією Ви отримуєте досвідченого партнера, здатного розв’язувати будь-яке питання корпоративного характеру за прийнятною ціною.

×

×