Наші послуги

 

Юридична адреса в Печерському та Шевченківському районах Києва Реєстрація підприємств Ліквідація підприємств
Юр адреса з поштовим обслуговуванням – 3.500 грн/рік. Реєстрація ТОВ, ПП з постановкою на облік в податковій – від 2.500 грн. Ліквідація підприємства – від 15.000 грн.
Вивіска фірми на фасаді будівлі + 2.500 грн/рік. Зміна складу засновників – від 2.700 грн.
Фактична оренда офісу для податкової перевірки – 500 грн/день. Зміна директора, юр адреси, назви компанії, видів КВЕДів, розміру статутного капіталу – від 2.700 грн.
Сканування всіх вхідних листів на Email: + 2.500 грн/рік. Відкриття банківського рахунку – від 1.500 грн.
Купівля/продаж ТОВ – від 5.000 грн.

Потрібна реєстрація, ліквідація підприємства або придбати юридичні адреси в Києві (Печерський, Шевченківський райони)? Думаєте, як це зробити вірно без фінансово-господарських наслідків? Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте допомогу на відповідному професійному рівні. Наші співробітники дадуть необхідну інформацію і допоможуть вирішити питання з урахуванням ваших вимог. В галузі корпоративного права ми з 2005 року, тому добре знаємо її підводні камені і нюанси, як позитивні, так негативні. При цьому співвідношення ціни, якості запропонованого сервісу оптимальне. Ми працюємо швидко і відповідально, що важливо для більшості замовників.

Придбані з нашою допомогою юр адреси в Печерському, Шевченківському районах Києва забезпечують багато переважних моментів для підприємців. Включаючи в себе не тільки прийом та обробку вхідної кореспонденції! Це підтвердження місця розташування компанії при планової або позапланової перевірці урядовими службами, фінансовою інспекцією, іншими контролюючими інстанціями. Доступно розміщення вивіски фірми клієнта на фасаді будівлі, сканування всієї пошти на email:, фактична оренда офісу з подобовою оплатою.

Також ми надаємо послуги: реєстрація підприємств, купівля/продаж ТОВ, відкриття банківського рахунку, зміна складу засновників, директора, юр адреси, назви організації, видів КВЕДів, розміру статутного капіталу та ліквідація бізнесу. Наші юристи підготують всі документи, Вам потрібно буде тільки один раз з’явиться у нотаріуса для засвідчення паперів. Постановку на облік у державного реєстратора, податкової адміністрації ми зробимо самостійно (не тільки в Києві, а й по всій Україні), що позбавить Вас від спілкування з чиновниками, не потрібних поїздок і тривалого очікування в чергах. Особливо, це стосується установ в Печерському районі!

×

×