Договір оренди юридичної адреси зразок!

Зразок договору оренди юридичної адреси у кожної компанії виглядає по різному. Більш того, складений не завжди на одних і тих самих принципах. Якщо шапка однакова із зазначенням назви сторін, керівників або підписантів, то предмет контракту може кардинально відрізнятися. Наприклад, одні пишуть, що надають покупцеві якусь віртуальну локацію, на яку бізнесмен може зареєструвати підприємство, інші складають повноцінну угоду на користування приміщенням з квадратними метрами та переліком додаткових послуг (інформаційне обслуговування, користування оргтехнікою, паркуванням службового автомобіля і так далі).

Договір оренди юридичної адреси зразок. Що повинен включати?

Нагадаємо, що даний документ у кожного правознавця різний. Багато, що залежить від статусу нерухомості та потреб самого орендаря.

Основні пункти, які є обов’язковими:

  1. Дата, місто, де укладається угода;
  2. Дані сторін (назва ТОВ, ПП, ФОП, прізвище, ім’я, по батькові директорів, на підставі чого діють, зазвичай, це статут);
  3. Предмет (найм, суборенда кабінету з точним написанням будинку, вулиці та поштового індексу);
  4. Термін дії угоди, ціна, права та обов’язки орендодавця, орендаря;
  5. Додаткові умови (якщо є такі), реквізити сторін із зазначенням чинних контактів.

Через те, що, це віртуальний офіс, наявність номерів телефонів, інших засобів зв’язку є найважливішим пунктом, щоб уникнути конфліктів з перевіряючими, будь то податкова, митниця, МВС, СБУ.

Договір оренди юридичної адреси зразок додаткових документів!

Як відомо, кожен контракт супроводжується пакетом додатків, а саме:

  • Рахунок-фактура з банківськими реквізитами (для офіційної оплати на розрахунковий рахунок),
  • Акти прийому-передачі приміщення орендарю і здачі орендодавцю після закінчення терміну дії угоди,
  • Довіреність на право секретареві отримувати поштову кореспонденцію, посилки, запити з державних органів, судові повістки.

Також запитуйте правовстановлюючі документи на сам об’єкт нерухомості щоб не потрапити до рук шахраїв і не втратити хоч і не великі, але все ж таки гроші.

Якщо інформації в цій статті недостатньо, Ви можете в будь-який час написати або зателефонувати нашим співробітникам, запитати зразок договору оренди юридичної адреси в друкованому або електронному видах. А також, безкоштовно проконсультуватися з усіх цікавих Вам питань.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×

×